Popis produktu

ROBOFLOOR® je kombinací automatické výrobní a pokládkové technologie pro betonové podlahy. Jako první v České republice vyrábíme cementový potěr v plně automatické mobilní výrobní lince od společnosti OVERMAT (takzvaný MIXMOBIL®).

MIXMOBIL® zajišťuje přesné počítačem řízené dávkování všech složek směsi (cement, písek, voda, přísady a vlákna) a přečerpání potěru do místa stavby. Výrobní technologie je bezodpadová a nezatěžuje stavbu zbytky materiálů a jejich obalů. Všechny suroviny pro výrobu jsou pečlivě vybrány a testovány. Výsledkem je špičkový potěr, pro kvalitní podlahu. Při pokládce podlahy využíváme i robota, který dokáže urovnat velké plochy s bezkonkurenční přesností. Stroj je schopen v kontinuálním režimu urovnat až 100m2/hod. Robot je řízen laserem a zvládne i spády do 4%. Pracuje stále stejně – neunaví se, nedělá chyby, nemá nemoci z povolání a netrpí lidskými neřestmi. Kombinace výrobní technologie Mixmobil a robotické pokládky betonových podlah je krokem k automatizaci stavebnictví – to je ROBOFLOOR®.

Použití

Cementové podlahy ROBOFLOOR® lze využít jako vyrovnávací potěrovou vrstvu ve všech typech obytných budov. Jeho hlavní výhody jsou rychlé vysychání a možnost použití ve vlhčích prostorách (garáže, prádelny, staré budovy, provozy se zvýšenou vlhkostí). ROBOFLOOR® lze využít i jako venkovní potěr určený pod finální nášlapnou vrstvu, tzn. kolem bazénů, krycí vrstva izolace, podklad pod zámkovou dlažbu atd… Na podlahová vytápění však doporučujeme lité anhydritové potěry MIXFLOOR®, které lépe obalí topné trubky a tím i lépe přenáší teplo. Nicméně s cementovými potěry od ROBOFLOOR neuděláte zásadní chybu ani v případě vytápěných potěrů.